Členové školy

Řazení

III. dan (černý) Procházková Aneta (III. dan)
II. dan (černý) Procházka Martin (II. dan)
I. dan (černý) Bureš Martin (I. dan)
1. kup (červenočerný) Burešová Kateřina (1. kup)
1. kup (červenočerný) Firman Miroslav (1. kup)
1. kup (červenočerný) Kotršálová Alexandra (1. kup)
1. kup (červenočerný) Kutáčová Šarlota (1. kup)
1. kup (červenočerný) Procházka Petr (1. kup)
1. kup (červenočerný) Štindl Patrik (1. kup)
2. kup (červený) Sekera Lukáš (2. kup)
2. kup (červený) Vykoukal Ondřej (2. kup)
3. kup (modročervený) Bayerová Helena (3. kup)
3. kup (modročervený) Benešová Karolína (3. kup)
3. kup (modročervený) Digaňa Jakub (3. kup)
3. kup (modročervený) Digaňa Ondřej (3. kup)
3. kup (modročervený) Hejňáková Kateřina (3. kup)
3. kup (modročervený) Kutáč Daniel (3. kup)
3. kup (modročervený) Kutáč Jeroným (3. kup)
3. kup (modročervený) Valášek Martin (3. kup)
4. kup (modrý) Cvejn Martin (4. kup)
4. kup (modrý) Hodek Martin (4. kup)
4. kup (modrý) Janoušková Michaela (4. kup)
4. kup (modrý) Kraus Roman (4. kup)
4. kup (modrý) Krpcová Eliška (4. kup)
4. kup (modrý) Krpec Jiří (4. kup)
4. kup (modrý) Krpec Michal (4. kup)
4. kup (modrý) Kubečka Jakub (4. kup)
4. kup (modrý) Málková Zuzana (4. kup)
4. kup (modrý) Průšek Martin (4. kup)
4. kup (modrý) Sekera Jan (4. kup)
4. kup (modrý) Trnková Kateřina (4. kup)
4. kup (modrý) Wolf Matěj (4. kup)
5. kup (zelenomodrý) Dlabal Marek (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Doleželová Lucie (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Hrbek Martin (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Chrpová Veronika (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Jobánek Zdeněk (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Křížová Kateřina (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Sedláčková Martina (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Veselá Tereza (5. kup)
6. kup (zelený) Bureš Vojtěch (6. kup)
6. kup (zelený) Durdan Jan (6. kup)
6. kup (zelený) Holub Jakub (6. kup)
6. kup (zelený) Holubová Kristýna (6. kup)
6. kup (zelený) Hořejš David (6. kup)
6. kup (zelený) Hoskovcová Šárka (6. kup)
6. kup (zelený) Maršíček Milan (6. kup)
6. kup (zelený) Pavlovič Jan (6. kup)
6. kup (zelený) Šídová Barbora (6. kup)
6. kup (zelený) Ternbach Pavel (6. kup)
6. kup (zelený) Veselá Daniela (6. kup)
6. kup (zelený) Veselá Nikola (6. kup)
6. kup (zelený) Vodenka Jáchym (6. kup)
6. kup (zelený) Vydra Evžen (6. kup)
7. kup (žlutozelený) Drda Vojtěch (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Jakl Marek (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Jobánek Matěj (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Koukalová Jaroslava (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Kutáčová Karolína (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Marhoulová Anežka (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Marhoulová Kateřina (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Neprašová Nikola (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Peroutka Jakub (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Plechlová Natálie (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Rosbergová Lucie (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Steigr Radek (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Šípek Petr (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Veselá Petra (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Vodenka Mikuláš (7. kup)
8. kup (žlutý) Bláhová Jana (8. kup)
8. kup (žlutý) Borkovec Tomáš (8. kup)
8. kup (žlutý) Buriánek Václav (8. kup)
8. kup (žlutý) Čermák Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Doubek Hubert (8. kup)
8. kup (žlutý) Drdová Lucie (8. kup)
8. kup (žlutý) Gajdošík Matěj (8. kup)
8. kup (žlutý) Grzesík Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Kmenta Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Lebeda Daniel (8. kup)
8. kup (žlutý) Lebeda Radek (8. kup)
8. kup (žlutý) Lebeda Šimon (8. kup)
8. kup (žlutý) Mejstřík Filip (8. kup)
8. kup (žlutý) Souček Jiří (8. kup)
8. kup (žlutý) Techlovský Ondřej (8. kup)
8. kup (žlutý) Trávníková Aneta (8. kup)
8. kup (žlutý) Urbanec Pavel (8. kup)
8. kup (žlutý) Vendlová Veronika (8. kup)
8. kup (žlutý) Votava Matyáš (8. kup)
8. kup (žlutý) Zourek Martin (8. kup)
9. kup (bíložlutý) Galuščák Jakub (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Georgieva Kamelia Ventsislavova (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Hámková Veronika (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Hlaváčková Hana (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Hodek Roman (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Krejčíková Petra (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Novotná Eliška (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Ondruš Martin (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Peřina Patrik (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Podhajský Tomáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Povolný Petr (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Řehák Pavel (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Straková Hana (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Šmejkal Lukáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Votava Tobiáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Vydra Lukáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Zelenková Jana (9. kup)
10. kup (bílý) Baladrán Denis (10. kup)
10. kup (bílý) Bartošová Daniela (10. kup)
10. kup (bílý) Bobek Vojtěch (10. kup)
10. kup (bílý) Cintl Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Crha Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Černý Matyas (10. kup)
10. kup (bílý) Číž Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Čoven David (10. kup)
10. kup (bílý) Dráb Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Dvorský Bruno (10. kup)
10. kup (bílý) Ficek Ladislav (10. kup)
10. kup (bílý) Friese Michal (10. kup)
10. kup (bílý) Herman Alexandr (10. kup)
10. kup (bílý) Herman Richard (10. kup)
10. kup (bílý) Hermanová Nicol (10. kup)
10. kup (bílý) Hochman Martin (10. kup)
10. kup (bílý) Hrabec Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Hrubý Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Jareš Pavel (10. kup)
10. kup (bílý) Kalina Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Kalina Tom (10. kup)
10. kup (bílý) Kavka Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Klčo Daniel (10. kup)
10. kup (bílý) Klčová Kristýna (10. kup)
10. kup (bílý) Koníček František (10. kup)
10. kup (bílý) Kotyková Tamara (10. kup)
10. kup (bílý) Kubálková Zdeňka (10. kup)
10. kup (bílý) Kvapilová Markéta (10. kup)
10. kup (bílý) Laňka Vladimír (10. kup)
10. kup (bílý) Liskai Adam (10. kup)
10. kup (bílý) Lom Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Malčic Dominik (10. kup)
10. kup (bílý) Malčic Vojtěch (10. kup)
10. kup (bílý) Mejstřík Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Mráz Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Novotný Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Olejníčková Tereza (10. kup)
10. kup (bílý) Pačes Josef (10. kup)
10. kup (bílý) Polívka Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Polívka Zdeněk (10. kup)
10. kup (bílý) Procházka Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Pýcha Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Rambousek Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Růžicková Kamila (10. kup)
10. kup (bílý) Steinbach Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Šefránková Kateřina (10. kup)
10. kup (bílý) Šenfeldová Anna (10. kup)
10. kup (bílý) Šesták Adam (10. kup)
10. kup (bílý) Šesták Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Šmíd Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Šmíd Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Štěpánek Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Štěpánková Lucie (10. kup)
10. kup (bílý) Šulc Alexandr (10. kup)
10. kup (bílý) Trčka Vladislav (10. kup)
10. kup (bílý) Tuháček Matyáš (10. kup)
10. kup (bílý) Vavřík Martin (10. kup)
10. kup (bílý) Větrovcová Radka (10. kup)
10. kup (bílý) Vocásková Tereza (10. kup)
10. kup (bílý) Vráblík Robert (10. kup)
10. kup (bílý) Vydrová Lucie (10. kup)
10. kup (bílý) Zdvořilý Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Zenka Ondřej (10. kup)


Aktuálně:

Tréninky končí 19. 6.

V pondělí (22. 4.) nebude trénink.

Prázdniny od 18. 2. - 25. 2. 2019. 

Tréninky začínají 7. 1. 2019 od 16:30. 

Trénink odpadá z technických důvodů.