Členové školy

Řazení

III. dan (černý) Procházková Aneta (III. dan)
II. dan (černý) Procházka Martin (II. dan)
I. dan (černý) Bureš Martin (I. dan)
1. kup (červenočerný) Burešová Kateřina (1. kup)
1. kup (červenočerný) Firman Miroslav (1. kup)
1. kup (červenočerný) Kotršálová Alexandra (1. kup)
1. kup (červenočerný) Kutáčová Šarlota (1. kup)
1. kup (červenočerný) Procházka Petr (1. kup)
1. kup (červenočerný) Štindl Patrik (1. kup)
2. kup (červený) Vykoukal Ondřej (2. kup)
3. kup (modročervený) Benešová Karolína (3. kup)
3. kup (modročervený) Hejňáková Kateřina (3. kup)
3. kup (modročervený) Valášek Martin (3. kup)
4. kup (modrý) Cvejn Martin (4. kup)
4. kup (modrý) Janoušková Michaela (4. kup)
4. kup (modrý) Kraus Roman (4. kup)
4. kup (modrý) Krpcová Eliška (4. kup)
4. kup (modrý) Krpec Jiří (4. kup)
4. kup (modrý) Krpec Michal (4. kup)
4. kup (modrý) Kubečka Jakub (4. kup)
4. kup (modrý) Kutáč Daniel (4. kup)
4. kup (modrý) Kutáč Jeroným (4. kup)
4. kup (modrý) Málková Zuzana (4. kup)
4. kup (modrý) Průšek Martin (4. kup)
4. kup (modrý) Trnková Kateřina (4. kup)
4. kup (modrý) Wolf Matěj (4. kup)
5. kup (zelenomodrý) Digaňa Jakub (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Digaňa Ondřej (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Dlabal Marek (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Doleželová Lucie (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Hodek Martin (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Hrbek Martin (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Chrpová Veronika (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Jobánek Zdeněk (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Křížová Kateřina (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Sedláčková Martina (5. kup)
5. kup (zelenomodrý) Sekera Lukáš (5. kup)
6. kup (zelený) Durdan Jan (6. kup)
6. kup (zelený) Hořejš David (6. kup)
6. kup (zelený) Hoskovcová Šárka (6. kup)
6. kup (zelený) Maršíček Milan (6. kup)
6. kup (zelený) Pavlovič Jan (6. kup)
6. kup (zelený) Sekera Jan (6. kup)
6. kup (zelený) Šídová Barbora (6. kup)
6. kup (zelený) Ternbach Pavel (6. kup)
6. kup (zelený) Vodenka Jáchym (6. kup)
6. kup (zelený) Vydra Evžen (6. kup)
7. kup (žlutozelený) Drda Vojtěch (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Jakl Marek (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Jobánek Matěj (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Koukalová Jaroslava (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Marhoulová Anežka (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Marhoulová Kateřina (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Peroutka Jakub (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Plechlová Natálie (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Rosbergová Lucie (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Steigr Radek (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Šípek Petr (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Veselá Daniela (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Veselá Nikola (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Veselá Petra (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Veselá Tereza (7. kup)
7. kup (žlutozelený) Vodenka Mikuláš (7. kup)
8. kup (žlutý) Bláhová Jana (8. kup)
8. kup (žlutý) Borkovec Tomáš (8. kup)
8. kup (žlutý) Bureš Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Čermák Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Doubek Hubert (8. kup)
8. kup (žlutý) Drdová Lucie (8. kup)
8. kup (žlutý) Gajdošík Matěj (8. kup)
8. kup (žlutý) Grzesík Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Holub Jakub (8. kup)
8. kup (žlutý) Holubová Kristýna (8. kup)
8. kup (žlutý) Kmenta Vojtěch (8. kup)
8. kup (žlutý) Lebeda Daniel (8. kup)
8. kup (žlutý) Lebeda Radek (8. kup)
8. kup (žlutý) Lebeda Šimon (8. kup)
8. kup (žlutý) Mejstřík Filip (8. kup)
8. kup (žlutý) Souček Jiří (8. kup)
8. kup (žlutý) Techlovský Ondřej (8. kup)
8. kup (žlutý) Trávníková Aneta (8. kup)
8. kup (žlutý) Urbanec Pavel (8. kup)
8. kup (žlutý) Vendlová Veronika (8. kup)
8. kup (žlutý) Votava Matyáš (8. kup)
9. kup (bíložlutý) Galuščák Jakub (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Georgieva Kamelia Ventsislavova (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Hámková Veronika (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Hlaváčková Hana (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Krejčíková Petra (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Novotná Eliška (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Ondruš Martin (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Peřina Patrik (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Podhajský Tomáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Povolný Petr (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Řehák Pavel (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Straková Hana (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Šmejkal Lukáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Votava Tobiáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Vydra Lukáš (9. kup)
9. kup (bíložlutý) Zelenková Jana (9. kup)
10. kup (bílý) Baladrán Denis (10. kup)
10. kup (bílý) Bartošová Daniela (10. kup)
10. kup (bílý) Bobek Vojtěch (10. kup)
10. kup (bílý) Cintl Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Crha Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Černý Matyas (10. kup)
10. kup (bílý) Číž Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Čoven David (10. kup)
10. kup (bílý) Dráb Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Dvorský Bruno (10. kup)
10. kup (bílý) Ficek Ladislav (10. kup)
10. kup (bílý) Friese Michal (10. kup)
10. kup (bílý) Herman Alexandr (10. kup)
10. kup (bílý) Herman Richard (10. kup)
10. kup (bílý) Hermanová Nicol (10. kup)
10. kup (bílý) Hochman Martin (10. kup)
10. kup (bílý) Hrabec Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Hrubý Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Jareš Pavel (10. kup)
10. kup (bílý) Kalina Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Kalina Tom (10. kup)
10. kup (bílý) Kavka Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Klčo Daniel (10. kup)
10. kup (bílý) Klčová Kristýna (10. kup)
10. kup (bílý) Koníček František (10. kup)
10. kup (bílý) Kotyková Tamara (10. kup)
10. kup (bílý) Kubálková Zdeňka (10. kup)
10. kup (bílý) Kvapilová Markéta (10. kup)
10. kup (bílý) Laňka Vladimír (10. kup)
10. kup (bílý) Liskai Adam (10. kup)
10. kup (bílý) Lom Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Malčic Dominik (10. kup)
10. kup (bílý) Malčic Vojtěch (10. kup)
10. kup (bílý) Mejstřík Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Mráz Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Novotný Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Olejníčková Tereza (10. kup)
10. kup (bílý) Pačes Josef (10. kup)
10. kup (bílý) Polívka Jan (10. kup)
10. kup (bílý) Polívka Zdeněk (10. kup)
10. kup (bílý) Procházka Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Pýcha Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Rambousek Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Růžicková Kamila (10. kup)
10. kup (bílý) Steinbach Tomáš (10. kup)
10. kup (bílý) Šefránková Kateřina (10. kup)
10. kup (bílý) Šenfeldová Anna (10. kup)
10. kup (bílý) Šesták Adam (10. kup)
10. kup (bílý) Šesták Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Šmíd Jakub (10. kup)
10. kup (bílý) Šmíd Ondřej (10. kup)
10. kup (bílý) Štěpánek Marek (10. kup)
10. kup (bílý) Štěpánková Lucie (10. kup)
10. kup (bílý) Šulc Alexandr (10. kup)
10. kup (bílý) Trčka Vladislav (10. kup)
10. kup (bílý) Tuháček Matyáš (10. kup)
10. kup (bílý) Vavřík Martin (10. kup)
10. kup (bílý) Větrovcová Radka (10. kup)
10. kup (bílý) Vocásková Tereza (10. kup)
10. kup (bílý) Vráblík Robert (10. kup)
10. kup (bílý) Vydrová Lucie (10. kup)
10. kup (bílý) Zdvořilý Matěj (10. kup)
10. kup (bílý) Zenka Ondřej (10. kup)


Aktuálně:

Trénink odpadá z technických důvodů.

Nový školní rok je zpět a můžeme se opět těšit na tréninky:-).

Letní soustředění se blíží a těšíme se až si pořádně zacvičíme a zažijeme spoustu legrace:-).